SvaBe Engine je jiný!

Pro snadné a rychlé publikování informací na webu vyvíjíme vlastní redakční systém SvaBe Engine. Ostatní konkurenční systémy umožňují publikovat informace pomocí webového prohlížeče – přes který je ve většině případů velice obtížné pracovat s obrázky, vytvářet galerie a vůbec vkládat multimediální obsah.

WindowsLiveWriter

Windows Live Writer + SvaBe Engine

Pomocí implementace rozhraní MetaWeblog API a volně stažitelného software Windows Live Writer (pro vaši představu jednodušší MS Word) můžete vkládat obrázky, galerie, videa z YouTube, mapy a cokoliv dalšího a navíc mít 100% kontrolu nad formátováním textu jako jsou styly, odstavce, zarovnání atd.

Okamžitá aktualizace webu

Obsah webových stránek si můžete jednoduše měnit sami a vám se tak nenavyšují náklady spojené s aktualizací vaší webové prezentace.

Optimalizace SEO

Výsledný kód stránek je navíc optimalizovaný pro internetové vyhledávače jako je např. Google a dostane váš web na první pozice výsledků vyhledávání což zvyšuje množství oslovených potenciálních zákazníků.

Chtějte SvaBe Engine!

Špičkový nástroj pro okamžité publikování informací on-line. Nejmodernější technologie poskládané do motoru, který bude pohánět váš nový a moderní web.